/> Kuuseheki elurajoon

Saue rohelus, linna lähedus

Saue rohelus, linna lähedus

 • Turvaline ja
  rahulik piirkond

 • Igal korteril
  rõdu või terrass

 • Läbimõeldud
  planeeringud

 • Hea ühendus
  kesklinnaga

 • Kõrge
  ehituskvaliteet

 • Innovatiivsed
  lahendused

 

Väike ja vaikne Saue kasvab. Siiski vaid parasjagu, et säiliks ehtne väikelinnale omane meeleolu.
Iga korteri juurde kuulub piisavalt privaatsust pakkuvate vaadetega rõdu või terrass, suuremates korterites on ka saun. Samuti on igale korterile ette nähtud vähemalt 1 parkimiskoht.
Majadevahelist ala hakkab kaunistama ümbruskonda sulanduv maastikulahendus. Valgustatud ja turvalise hooviga suurelt mänguväljakult leiavad palju rõõmu väikesed elanikud. Sauelt jõuab rongiga Tallinna tööle või kesklinna meelelahutusi nautima vähem kui poole tunniga.
Saue on väljakujunenud elurütmiga rahulik linnake, mille üheks eeliseks on oluliselt madalama hinna ja soodsate igakuiste kuludega uus korter pealinna vahetus läheduses.

 

 

Turvaline ja
rahulik piirkond

 

Vastavalt Justiitsministeeriumi poolt avaldatud kuritegevuse statistikale pandi tuhande elaniku kohta kõige vähem kuritegusid toime Saue linnas. See tähendab, et tegemist on kõige turvalisema paigaga Harjumaal.

 

 

Igal korteril
rõdu või terrass

Esimese korruse korterid saavad uhkeldada suurte terrassidega ning kõigil 2. ja 3. korruse korteritel on rõdu.

Läbimõeldud
planeeringud

 

Korterite planeerimisel on erinevate niššide ja panipaikade abil tagatud maksimaalne paindlikkus mööbli ja muu sisustuse paigutamiseks, samas säilitades avarust ja valgust eluruumides. 

 

 

Hea ühendus
kesklinnaga

 

Lisaks läheduses asuvale Saue raudteejaamale, kust rongiga Tallinna kesklinna jõuab vähem kui poole tunniga, on Maanteeamet projekteerimas ja ehitamas uut ühendust Kuuseheki tänava pikendusena Laagri Maksimarketini.

 

 

Kõrge
ehituskvaliteet

 

Hoone ehitatakse vastavalt kehtivatele A-energiaklassi nõuetele (arvutuslik), tagades oluliselt madalamad tarbimiskulud ja hoone pika eluea.

 

 

Innovatiivsed
lahendused

 

Kulude veelgi suuremaks kokkuhoiuks paigaldatakse katusele päikesepaneelid. Hoovi elektriautode laadimiskohad.

 

 

KVALITEETAEG KOOS PEREGA