/> Kuuseheki elurajoon

Saue rohelus, linna lähedus

Saue rohelus, linna lähedus

 • Turvaline ja
  rahulik piirkond

 • Igal korteril
  rõdu või terrass

 • Läbimõeldud
  planeeringud

 • Hea ühendus
  kesklinnaga

 • Kõrge
  ehituskvaliteet

 • Innovatiivsed
  lahendused

Väike ja vaikne Saue kasvab. Vaid parasjagu, et säiliks ehtne väikelinnale omane meeleolu. Rohelisse piirkonda Kuuseheki tänavale kerkib 3 uut kolmekorruselist elumaja, igaühes 48 korterit. Ehitus on alanud, esimene maja valmib juba 2018. aasta lõpus. Majadevahelist ala hakkab kaunistama ümbruskonda sulanduv maastikulahendus. Valgustatud ja turvalise hooviga suurelt mänguväljakult leiavad palju rõõmu väikesed elanikud. Iga korteri juurde kuulub piisavalt privaatsust pakkuvate vaadetega rõdu või terrass. Samuti on igale korterile ette nähtud vähemalt 1 parkimiskoht, suuremate korterite juurde kuulub ka saun. Sauelt jõuad rongiga Tallinna tööle või kesklinna meelelahutusi nautima alla 30 minuti. Saue on väljakujunenud elurütmiga rahulik linnake, mille üheks eeliseks on oluliselt madalama hinna ja soodsate igakuiste kuludega uus korter pealinna vahetus läheduses.

Turvaline ja
rahulik piirkond

Vastavalt Justiitsministeerimu poolt avaldatud kuritegevuse statistikale selgub, et kõige vähem pandi tuhande elaniku kohta kuritegusid toime Saue linnas. Ehk tegemist on kõige turvalisema paigaga Harjumaal.

Igal korteril
rõdu või terrass

Igal esimese korruse korteril on privaatne ja piiratud terrass ning kõigil 2. ja 3. korruse korteritel on rõdu

Läbimõeldud
planeeringud

Korterite planeerimisel on tagatud maksimaalne paindlikus mööbli ja muu sisustuse paigutamiseks erinevate niššide ja panipaikade näol, sh säilitades avarust ja valgust eluruumides. Vankrite ja jalgrataste tarbeks on igal trepikojal panipaigad, et suuremad asjad võimalikult sissepääsu lähedale oleks võimalik parkida.

Hea ühendus
kesklinnaga

Lisaks läheduses asuvale Saue raudteejaamale, kust rongiga Tallinna kesklinna jõuab alla poole tunni on Maanteeamet projekteerimas ja ehitamas uut ühendust Kuuseheki tänava pikendusna Laagri Maksimarketini.

Kõrge
ehituskvaliteet

Hoone ehitatakse vastavalt kehtivatele A-energiamärgise nõuetele tagades nii oluliselt madalamad tarbimiskulud, kui pika hoone eluea.

Innovatiivsed
lahendused

Kulude veelgi suuremaks kokkuhoiuks paigaldatakse katusele päikesepaneelid, seintesse 160mm paksune IKO Enertherm Alu 50 soojustus ning hoovi elektriautode laadimiskohad.

KVALITEETAEG KOOS PEREGA

LISAINFO SAAMISEKS VÕTA JULGELT ÜHENDUST